Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
Bursa,Güvenlik-sistemleri-Uydu-sistemleri-cenkelektronik Hoşgeldiniz

HOŞ GELDİNİZ KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER..

Mağaza Degiştir

Gitmek istediğiniz mağazayı seçiniz.

Varsayılan

Özel Ürünler

Teslimat Şartları

Ödeme ve Teslimat
 
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
 Garanti Bankası  hesaplarımızdan (TL)üzerinden yapabilirsiniz.
 
2)Ödeme yaptığınız mevla hesaba geçtinten sonra kargo işlemleri arkadaşlarımız tarafından gercekleştirilecektir..
 
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda cenkelektronik  üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza  iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizibilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. (ürün kargo yetkililerinden hasarsız teslim alındıktan sonra geri iade yapılamaz.)
 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.
 
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
.
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda  0543 281 1983  Telefon numarasına whatsapp üzerinden resmini yollayın... 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
.